ІРЛАНДСЬКІ ЛЕГЕНДИ, КЛЕВЕР, ЛЕПРЕКОНИ І ... СИРОП БЕЙЛІС

Довга історія Ірландії наповнена стародавнім фольклором. Давні ірландські суспільства, друїди і кельти, вірили в силу магії, і багато з цих вірувань трансформувалися в сучасні легенди, які розповідають по всьому світу. Багато хто в дитинстві захоплювався ірландськими легендами, де досить часто згадуються феї, лепрекони і конюшина, наділена магічними властивостями, і ці історії додають Ірландії таємничості і привабливості.

Лепрекони, ймовірно, найвідоміший вид чарівних істот, що мешкають в Ірландії. Вони з'являються в ірландських легендах, де лепрекони люблять збирати золото, яке вони зберігають в горщику і ховають в кінці веселки. Якщо людина зловить лепрекона, той повинен виконати три його бажання, щоб звільнитися.

Три зелених листка трилисника – це щось більше, ніж неофіційний символ Ірландії. Трилисник має важливе значення для більшості історичних культур Ірландії. Друїди вірили, що трилисник є священною рослиною, здатною відганяти зло. Кельти вважали, що, завдяки своїм трьом листам у вигляді серця, трилисник володіє містичними властивостями. А ще деякі християни вірили, що трилисник має особливе значення, оскільки три його листи символізують Святу Трійцю.

Трилисник міцно увійшов у свідомість ірландського народу, як символ Ірландії. А день святого Патрика (який не за горами) в Ірландії — улюблене народне свято. Все надягають зелений одяг, на якому красується трилисник або приколюють листочок-прикрасу і п&#