top of page

ПРО НАС

Наша компанія

Історія компанії Шафран Еліт бере початок в 2008 році, заснована для виробництва барних сиропів, топінгів, джемів, наповнювачів, а так само сиропів для молочних коктейлів та содової.

В той час, при всьому різноманітті ринку, засновник компанії Шафран Еліт прийняв безпрецедентне рішення для досягнення своєї мрії: зробити смаковий прорив, підвищити та поліпшити планку якості продукції, що випускається, використовуючи тільки натуральні складові, при цьому зберігаючи демократичні ціни.

Для здійснення грандіозного плану були залучені кращі технологи-виробничники та багатопрофільні фахівці, увага яких була сконцентрована на вивченні історії смакових переваг, сучасних тенденцій, а також технологічних можливостей для виготовлення традиційних та експериментальних комбінацій ароматів.

Протягом своєї багаторічної діяльності компанія приділяє вагому увагу глибокому вивченню динаміки ринку, пошуку найкращого співвідношення «ціна-якість», реалізації та розширенню товарного асортименту. Для отримання найвищої якості щодо всієї лінійки продукції та для об'єднання отриманих знань і навичок, засновником компанії була створена торгівельна марка Sweet Madam.

В даний час найважливіше завдання компанії Шафран Еліт – вихід на міжнародні комерційні ринки. Забезпеченням досягнення мети є чітке та принципове розуміння потреб ринку, а також актуальні бажання кінцевого споживача.

Продуктивна співпраця та професійне використання ресурсів дозволяє нашій компанії визначати майбутні тенденції ринку, а також розвивати модні тренди у використанні продукції.

Потенціал торгівельної марки Sweet Madam – в незмінному лідерстві, широких поглядах та максимально ясному ставленні до партнерів та своїх споживачів.

bottom of page