ТОПІНГ ЯК СМАКОВА ВЕРШИНА І ЕСТЕТИЧНА ЗАВЕРШЕНІСТЬ!

Якщо вам здається, що топiнги — це звичайна добавка до морозива або інших солодких десертів, ви помиляєтеся. Насправді у топінгів більш велика сфера використання.

Почнемо з того, що під зазначеним англійським словом «topping» прийнято мати на увазі цілу групу продуктів, які необхідно розміщувати зверху будь-якого готового блюда, напою або десерту. Цілі розміщення різні: як підвищення естетики подачі, так і поліпшення і надання інших смакових характеристик. Якщо ж сказати простіше, то топінгом можна назвати все, що укладають поверх іншої страви: від начинки для відкритого пирога і до віртуозної прикраси кави або молочного коктейлю.

Тому, стає зрозуміло, що топiнги необхідно поділяти на різні види:

– добавки для десертів і солодкої продукції;

– доповнення до кави і молочному коктейлю;

– добавки для закусок і основних страв.

Окремо відзначимо, що слово «топінг» все ж більш характерно для солодкої кулінарної області.


СОЛОДКІ ТОПІНГИ ДЛЯ КОНДИТЕРСЬКИХ І КАВ'ЯРЕНЬ

Про те, що являють собою топiнги, вам може розповісти будь-який співробітник кафе, ресторану та кав'ярні. В меню багатьох точок харчування цей пункт був успішно доданий.

Солодкі добавки не просто дозволяють барвисто оформити готову страву. Вони можуть надати особливі смакові властивості морозиву, шматочку торта а також молочному коктейлю або кави.

Топінги є важливим компонентом в рецептурі багатьох солодких страв. Причому до однієї і тієї ж страви вам можуть бути запропоновані абсолютно різні смаки.

Використання топінгу в каві показово тим, що він додає особливий аромат і смак, а також дарує вашому капучино або латте характерний присмак.


ДОБАВКИ ДЛЯ ОСНОВНИХ СТРАВ І ЗАКУСОК