top of page

Традиції Дня святого Валентина і як його відзначають у різних країнах

День святого Валентина або свято всіх закоханих відзначають понад 16 століть. І з кожним роком він стає все більш популярним в нашій країні. Переказів про святого Валентина, що таємно вінчав закоханих, існує декілька, і всі вони проголошують єдину і непорушну істину: любов сильніша за смерть. Звичайно ж, ця ідея знайшла відгук у серцях романтиків, і тому святий Валентин знайшов положення покровителя закоханих. Головним символом свята вважається – «валентинка», що уособлює і символізує любов. Крім того, в це романтичне свято люблять влаштовувати весілля і вінчатися. Вважається, що це стане запорукою вічного кохання.Як відзначають День закоханих в різних країнах


Білорусь: в це свято обмінюються зворушливими подарунками, а так само воно оголошено днем поцілунків.

Болгарія: свято закоханих збігається з іншою подією – Днем виноградарів. Тому в цей день п'ють вино.

Британія: відправляють вітальні листівки не тільки своїм коханим, друзям і родичам, але навіть домашнім тваринам.

Німеччина: пари, які збираються одружитися, в цей день обов'язково відвідують церкву, щоб отримати благословення, і часто призначають заручини.

Данія: люди посилають один одному засушені білі квіти.

Ісландія: цей день збігається з язичницьким святом вогня. Юнаки та дівчата палять багаття, стрибають через нього, а потім вішають один одному на шиї вуглинки з погаслого полум'я.

Італія: день закоханих називають «солодким днем», тому що найпоширенішим подарунком вважаються солодощі.

Польща: прийнято відвідувати Познаньську метрополію, де, згідно з легендою, знаходяться мощі святого Валентина. Багато хто вірить, що паломництво до неї допомагає в любовних справах.

США: «валентинки» вважаються одними з найбільш популярних святкових листівок. Крім листівок ще існує традиція дарувати своїм коханим дорогі марципани.

Україна: свято жваво набирає популярність, оскільки багато людей відкривають його для себе, зрозумівши, що можна не вірити в святого Валентина, але це прекрасний привід нагадати або розповідати про свою любов. Тому в Україні влаштовуються флешмоби, заходи, концерти і акції.

Франція: у День святого Валентина прийнято дарувати вишукані прикраси.

Ямайка: вже кілька років проходять, мабуть, самі шалені святкування. Там проводяться епатажні весілля, де перед вівтарем пари стоять в костюмах Адама і Єви.

Японія: в День святого Валентина проводяться випробування на найгучніше і пристрасне послання. Юнаки та дівчата підіймаються вище і скандують звідти по черзі свої любовні зізнання.43 перегляди

Comments


bottom of page