top of page

ВЕСЕЛЕ СВЯТО — HALLOWEEN!

Чи замислювалися ви, що ж це за свято #Хеллоуїн? Звідки взялася ця традиція? Чому дорослі і діти вбираються в різні костюми, готують солодощі і лякають один одного? Постараємося з'ясувати про це свято в цій статті, і, можливо, ви зможете знайти щось нове і цікаве для себе.

Згідно Вікіпедії: ХЕЛЛОУЇН (англ. Halloween, скорочено від «All Hallows Even» — «Вечір усіх святих») — святкується в ніч проти 1 листопада. Найгучніше відзначається у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії. Не будучи державним святом, за популярністю Хеллоуїн поступається лише Різдву. В Україні набув поширення після здобуття незалежності, разом з пожвавленням у світі процесів американізації наприкінці XX ст.

Під час святкування Хеллоуїну відбувається традиційне випрошування цукерок дітьми, відвідування тематичних костюмованих вечірок, прикрашання оселі та будівель, вирізання ліхтаря з гарбуза, цукрування яблук, розігрування, перегляд фільмів жахів тощо.

Коріння цього дивовижного свята починаються з часів дохристиянської епохи. Племена кельтів, які проживали на території Англії та Ірландії, ділили рік на дві частини — зиму і літо. 31 жовтня вважалося у них останнім днем року, що минає. Цей день також означав закінчення збору врожаю і перехід на новий — зимовий сезон.

З цього дня, згідно з переказами племені кельтів, починалася зима. Вважалося, що в цю ніч всі бар'єри між нашим та «іншим» світами усувалися, і відкривалися ворота між ними. Що в цей час душі померлих відвідують свої колишні будинки, щоб погрітися біля вогню, зібрати пожертви їжі і пиття у інших членів сім'ї. Також, предки вірили, що разом з душами приходили й інші темні сили: демони, домовики, відьми. І щоб не стати здобиччю мертвих тіней, люди вбиралися якомога страшніше, сподіваючись розполохати злих духів. Саме тому, вже тисячі років в жовтні різні народи відзначають різні свята і фестивалі.

У сучасному світі від найдавнішого язичницького свята залишилися лише забавні веселощі і традиції. За цими розвагами, проте, забувається древній сенс Хеллоуїна — свята інтригуючого, загадкового і міфічно значного.

Для нас — це в першу чергу веселі тусовки, вечірки і карнавали для дорослих. В цей день обов'язково приготуйте найкращі креативні напої і смаколики за допомогою нашої солодкої продукції!

БАРНІ СИРОПІsweet-madam.ua/bar-syrup

ТОПІНГИsweet-madam.ua/toppings

НАПОВНЮВАЧІsweet-madam.ua/fillers-jams


 

#Хеллоуїн #хеллоуін2020 #паті #Хелловін #вечірка #гарбуз #halloween #halloween2020 #halloweenparty #сироп #сладости #autumn #топпинг #топинг #topping #toping #топiнг #syrop #party #хэллоуин #хэллоуин2020 #пати #хелловин #вечеринка #тыквы #солодощі

206 переглядів
bottom of page