top of page

ВЕСЕЛЕ СВЯТО — HALLOWEEN!

Чи замислювалися ви, що ж це за свято #Хеллоуїн? Звідки взялася ця традиція? Чому дорослі і діти вбираються в різні костюми, готують солодощі і лякають один одного? Постараємося з'ясувати про це свято в цій статті, і, можливо, ви зможете знайти щось нове і цікаве для себе.

Згідно Вікіпедії: ХЕЛЛОУЇН (англ. Halloween, скорочено від «All Hallows Even» — «Вечір усіх святих») — святкується в ніч проти 1 листопада. Найгучніше відзначається у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії. Не будучи державним святом, за популярністю Хеллоуїн поступається лише Різдву. В Україні набув поширення після здобуття незалежності, разом з пожвавленням у світі процесів американізації наприкінці XX ст.

Під час святкування Хеллоуїну відбувається традиційне випрошування цукерок дітьми, відвідування тематичних костюмованих вечірок, прикрашання оселі та будівель, вирізання ліхтаря з гарбуза, цукрування яблук, розігрування, перегляд фільмів жахів тощо.

Коріння цього дивовижного свята починаються з часів дохристиянської епохи. Племена кельтів, які проживали на території Англії та Ірландії, ділили рік на дві частини — зиму і літо. 31 жовтня вважалося у них останнім днем року, що минає. Цей день також означав закінчення збору врожаю і перехід на новий — зимовий сезон.

З цього дня, згідно з переказами племені кельтів, починалася зима. Вважалося, що в цю ніч всі бар'єри між нашим та «іншим» світами усувалися, і відкривалися ворота між ними. Що в цей час душі померлих відвідують свої колишні будинки, щоб погрітися біля вогню, зібрати пожертви їжі і пиття у інших членів сім'ї. Також, предки вірили, що разом з душами приходили й інші темні сили: демони, домовики, відьми. І щоб не стати здобиччю мертвих тіней, люди вбиралися якомога страшніше, сподіваючись розполохати злих духів. Саме тому, вже тисячі років в жовтні різні народи відзначають різні свята і фестивалі.

У сучасному світі від найдавнішого язичницького свята залишилися лише забавні веселощі і традиції. За цими розвагами, проте, забувається древній сенс Хеллоуїна — свята інтригуючого, загадкового і міфічно значного.

Для нас — це в першу чергу веселі тусовки, вечірки і карнавали для дорослих. В цей день обов'язково приготуйте найкращі креативні напої і смаколики за допомогою нашої солодкої продукції!

БАРНІ СИРОПІsweet-madam.ua/bar-syrup

ТОПІНГИsweet-madam.ua/toppings

НАПОВНЮВАЧІsweet-madam.ua/fillers-jams


 
208 переглядів

1 Comment


The Jacksonville Jaguars will be liberating linebacker Myles Jack, in accordance in the direction of a post through Adam Schefter of ESPN. Just after Monday's paying out spree, the Jaguars are freeing LB Myles Jack, for every useful resource. Jack led the Jaguars inside of tackles past time with 108. The movement toward launch Jack arrives as a little bit of a wonder, having said that presented that the fresh routine is evidently totally modifying the glance of the Jaguars' roster Kevin Austin Jr. Jersey. The launch of Jack will save the Jaguars simply just above $8 million inside cap place, as a result it's incredibly likely the Jaguars aren't thoroughly completed within expending fiscal within free of charge company…


Like
bottom of page